Be open - minded. Be ahead. Be there.

KONWENT ROZWOJU

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej.

PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

INSPIRATORZY NA OSTATNIEJ EDYCJI:

Antonina Grzelak PR & Business Manager (Mr Receipt sp z O.o. oraz Notinote sp z o.o)

PR & Business Manager takich aplikacji, jak wielokrotnie nagradzany notiOne, czy popularna aplikacja zakupowa: PanParagon. Autorka artykułów do czołowych pism marketingowych (m.in. e-Commerce i Marketer+) oraz publikacji książkowych.

Dominik Bieniarz, Business Development Manager @ Future Mind

Na co dzień zajmuje się rozwojem biznesu w firmie doradczo - technologicznej Future Mind. Prywatnie - fan nowych technologii i chodzenia po górach. Dzisiaj opowie o wdrażaniu innowacji w sposób minimalizujący ryzyko porażki.

Izabela Turbaczewska-Brakoniecka, seksuolog

Popularyzatorka wiedzy z seksuologii, psychologii i psychoterapii. Autorka n.in. wykładów pt. " Ile jest seksu w seksie?", "Sex story, czyli seksualne wyzwania pary w okresie dorosłości", "Kto się nie boi zdrady? Jak rozumieć seksualność swoją i swojego partnera?", "Wpływ rodzica na seksualność dziecka".

Karolina Maj, GOOGLE - Firmy Jutra

Uwielbia tworzyć nowe rozwiązania i wcielać je w życie - bawiąc się formą, kolorem i słowem. Od 2017 roku związana z projektami edukacyjnymi Google. W ramach programu Google Internetowe Rewolucje skonsultowała ponad 500 firm i przeprowadziła kilkadziesiąt szkoleń.

Paweł Słotwiński, Meta Mixer

Entuzjasta technologii blockchain, absolwent pierwszej edycji studiów podyplomowych Blockchian na UEP. Zawodowo IT project manager, współtwórca inicjatywy Meta Mixer oraz założyciel zdecentralizowani.org. Z zamiłowania edukator i ilustrator idei.

WOJTEK ŁYSZCZAK PROWADZĄCY

KONFERANSJER Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM W PROWADZENIU UROCZYSTYCH GAL, JUBILEUSZY, KONFERENCJI, MODERATOR SPOTKAŃ BRANŻOWYCH. ZAPALONY SPORTOWIEC, A TAKŻE AUTOR WIELU PUBLIKACJI NT. SPORTU I REKREACJI NA TERENIE POWIATU POZNAŃSKIEGO.

W POPRZEDNICH EDYCJACH INSPIROWALI:

Patryk Hardziej

ilustrator, projektant grafik oraz researcher. Założyciel Hardziej Studio. Wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Pomysłodawca i kurator „Drugiej Ogólnopolskiej Wystawy Znaków Graficznych”. Współkurator wystawy „Karol Śliwka, Polskie Projekty, Polscy Projektanci."

dr Agata Wittchen-Barełkowska

Specjalista ds. komunikacji, dziennikarz, prezes zarządu NU Foundation. Przez 15 lat zajmowała się komunikacją, produkcją i promocją kultury, pracując dla czołowych instytucji kultury w Polsce i zagranicą. Prowadzi warsztaty dotyczące skutecznej komunikacji i promuje ideę komunikacji opartej na wartościach.

Anna Adamowicz

poznanianka z urodzenia i wyboru. Aktywnie działa na rzecz osób LGBT+ w poznańskiej Grupie Stonewall, przeprowadza szkolenia z zarządzania różnorodnością w poznańskich firmach. Na co dzień pracuje w IT branży e-commerce.

Marta Siembab

Tworzy sensoryczne rozwiązania dla obszarów CX, marketingu, PR, sprzedaży i strategii marki. Projektuje krajobrazy zapachowe dla budynków, tworzy indywidualne zápachy dla marek, planuje doświadczenie klienta poprzez zmysły.

Paulina Paprzycka

Współzałożycielka inicjatywy Blockchain Girls, której celem jest edukacja od podstaw kobiet w zakresie technologii blockchain i kryptowalut. W ramach inicjatywy Paulina współorganizuje darmowe eventy łączące teorię z praktyką.

Andrzej Dragan

Fizyk z tytułem doktora habilitowanego. Nagradzany fotograf i filmowiec. Świeży autor książki „Kwantechizm czyli klatka na ludzi”.

Aleksandra Dworska

Autorka projektu "Queens of Business", prowadzi autorskie szkolenia, wspiera rozwój marek Beauty wprowadzając innowacyjne rozwiązania biznesowe.

Marta Przewoźna

Redaktor Naczelna Magazynu Social Media Manager, Organizatorka kilkunastu konferencji branżowych rocznie.

Michał Michalski

Autor książki "Jak zmienić nawyki i wzmocnić silną wolę", trener skuteczności osobistej oraz praktycznej psychologii w biznesie.

Dominika Flaczyk

skuteczny przedsiębiorca, menedżer i ekonomista, prezes Grupy Profesja Sp. z o.o., która specjalizuje się w outsourcingu usług rekrutacyjnych oraz szkoleniach dla biznesu.

Wojtek Łyszczak

Konferansjer z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu uroczystych gal, jubileuszy, konferencji, moderator spotkań branżowych. Zapalony sportowiec, a także autor wielu publikacji nt. sportu i rekreacji na terenie powiatu poznańskiego.

Piotr Hans

Doradca Zarządu Grupy Kapitałowej oraz Prezesa Zarządu spółki kapitałowej, a także doradca i mentor przedsiębiorców.

Małgorzata Krzyżowska

Współzałożycielka międzynarodowej korporacji prawniczej Aliant®, członek prestiżowej Union Internationale des Avocats.

Paweł Wasilewski

CRO Apzumi Spatial, biznesmen, innowator, utalentowany mówca, a przede wszystkim pasjonat najnowszych technologii.

Olga Budziszewska

Certyfied Information Security Manager i Cybersecurity Assurance Manager pomaga firmom i w bezpiecznej transformacji cyfrowej.

Marcin Staniszewski

Radca Prawny i wspólnik w Kancelarii RPMS Staniszewski & Wspólnicy Sp.k. Wspiera klientów z branży IT i e-commerce.

Antonina Schneider

Aplikant radcowski w Kancelarii Prawnej Staniszewscy & Wspólnicy. Specjalizuje się w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców z sektora IT.

Norbert Walczak

do niedawna związany z największymi firmami SEO/SEM w Polsce. Obecnie prowadzi z sukcesami własny e-commerce.

Maciej Kadziszewski

Prezes zarządu Arctic Paper, wiodącego europejskiego producenta wysokogatunkowego papieru graficznego.

Wojciech Kruk

Swoim doświadczeniem dzieli się z młodym pokoleniem przedsiębiorców podczas licznych spotkań organizowanych w całym kraju.

Joanna Janowicz

Pomaga właścicielom i kadrze zarządzającej w zwiększaniu wartości firmy poprzez komunikację zewnętrzną, wewnętrzną i personal branding.

Anna Orska

tworzy biżuterię z charakterem. Autorskie projekty są doceniane przez światową prasę modową, z włoskim i niemieckim Vogue na czele.

Karolina Maj

Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Redaktor i specjalista ds. PR

Łukasz Kościński

Mistrz Polski w przemawianiu publicznym. Doradza klientom łącząc procesy coachingowe z holistycznym podejściem do człowieka.

Maciej Kautz

Prezenter TV i radia, konferansjer, producent. Pomysłodawca i autor wielu programów m. in. „International Poznan" i „Rozprawa".

Michał Pasterski

Coach i trener rozwoju osobistego. Autor książki “Insight. Droga do mentalnej dojrzałości” oraz popularnego bloga Michalpasterski.pl.

Iwona Poczobut

Praktyk Design Thinking, Strateg, Trener Biznesu, Facylitator. W Pracowni Innowacyjnych Rozwiązań 42nd floor pomaga kreować produkty i usługi.

Bartek Bilicki

CEO Trifinity.io, wielokrotny prelegent na imprezach branżowych m.in. na Mobile Trends Conference, WordCamp, Blockchain Alliance.

Robert Ratajczak

Adwokat, wspólnik Kancelarii Ratajczak Mańkowski Adwokaci Radcowie Prawni w Poznaniu. Autor prowadzonego od 2012 bloga Prawo Autorskie - Blog.

Anna Agata Nowak

Trener biznesu, coach i konsultant z 17-letnią praktyką w prowadzeniu działań rozwojowych dot. umiejętności zarządzania oraz osobistych.

Kamila Wrocińska

Jest cenionym Ekspertem w zakresie budowania skutecznych zespołów, Konsultantem Kariery i doświadczonym Rekruterem, Trenerem Sprzedaży.

Wincenty Kokot

Entuzjasta technolotgii i trendów. Zanurzony w ineraktywnym świecie od ponad 7 lat. Na co dzień odpowiada za rozwój firmy i kontakty z Klientami.

Izabela Wołyniec-Sobczak

Ekspert od personal brandingu i rekrutacji. Pomaga specjalistom rozwijać ich biznesy na bazie silnej marki.

Jarosław Kałasz

Współzałożyciel firmy GO4Robot, która promuje edukację robotyki i programowania przy wykorzystywaniu klocków LEGO ®.

Filip Duszczak

CEO InStream oraz Growthlab.pl.
Pasjonat sprzedaży, modelowania biznesowego oraz budowania produktów IT od podstaw.

Bartłomiej Majchrzak

Specjalista ds. marketing automation, wykładowca i trener WSB w Poznaniu, autor bloga www.technologiewbiznesie.pl.

Krzysztof Stola

współtwórca agencji interaktywnej Blue Owl oraz pierwszej w Polsce sieci kawiarni z naturalnymi słodkościami Sorrir Superfood Cafe & Delivery

Krzysztof Kasperuk

Kreatywnie łączy dyscypliny dla rozwoju umiejętności, perspektywy i efektów.

Aga Węgrowska

Ma niezdiagnozowaną hipergrafię - pisze wszędzie i na wszystkim. Wyczarowuje litery zarówno w stylach historycznych, jak i współczesnych.

Jakub Sobczak

Współzałożyciel platformy crowdfundingowejPolakPotrafi.pl.
Udało im się sfinansować ponad 1200 projektów, na które wspierający wpłacili łącznie prawie 15 000 000 PLN!

Angelika M. Talaga

Zawodowo trenerka, z zamiłowania neuropedagog. Na co dzień tworzy narzędzia i strategie dla rodziców pomocne w wychowaniu kreatywnych, przedsiębiorczych i myślących dzieci.

Andrzej Głowacki

Specjalista w zakresie wytyczania strategii przedsiębiorstw, prywatyzacji Spółek Skarbu Państwa, procesów M&A, restrukturyzacji przedsiębiorstw i wycen.

Kamil Cebulski

Swoją pierwszą firmę założył w wieku 16 lat, a poważną karierę zakończył mając lat 25. Wtedy to postanowił zwolnić i teraz prowadzi dwie organizacje – Fundację KCBE oraz Uczelnię ASBIRO.

Justyna Broniecka-Klim

Współwłaścicielka firmy ReduTax, która zajmuje się edukacją przedsiębiorców w zakresie bezpiecznego prowadzenia biznesu oraz optymalizacji podatkowych.

Krystian Pluciak

Trener. Skupia się na wyeliminowywaniu wad i odszukaniu nowych możliwości. Wszystko, aby podmioty dla jakich pracuje stały się z kruchych Antykruchymi.

Dariusz Stasik

Właściciel W.P.I.P. innowacyjnej firmy w sektorze budownictwa przemysłowego i smart city . Wybudował pierwszy w Polsce zero-energetyczny obiekt przemysłowy-SMART BUILDING CENTER.

Adam Pioch

Soryteller. Są słowa których należy unikać jak ognia w dobrych opowieściach. Dobrze dobrane słowa, mogą wywołać u czytelnika czy słuchacza emocje w czystej postaci.

Wojciech Hołysz

CEO Filmpoint, Ewangelista video marketingu, prowadzi szkolenia i warsztaty z projektowania i komunikacji video w biznesie. Reżyser, producent, operator.

Beata Tylus

Doświadczony psycholog, trener biznesu i coach, którego prawdziwą pasją jest praca z ludźmi i sposobność do rozwijania w tych relacjach nie tylko innych, ale też siebie.