Be open - minded. Be ahead. Be there.

KONWENT ROZWOJU

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej.

PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

W POPRZEDNICH EDYCJACH INSPIROWALI:

Wojciech Kruk

Swoim doświadczeniem dzieli się z młodym pokoleniem przedsiębiorców podczas licznych spotkań organizowanych w całym kraju.

Joanna Janowicz

Pomaga właścicielom i kadrze zarządzającej w zwiększaniu wartości firmy poprzez komunikację zewnętrzną, wewnętrzną i personal branding.

Anna Orska

tworzy biżuterię z charakterem. Autorskie projekty są doceniane przez światową prasę modową, z włoskim i niemieckim Vogue na czele.

Karolina Maj

Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Redaktor i specjalista ds. PR

Łukasz Kościński

Mistrz Polski w przemawianiu publicznym. Doradza klientom łącząc procesy coachingowe z holistycznym podejściem do człowieka.

Maciej Kautz

Prezenter TV i radia, konferansjer, producent. Pomysłodawca i autor wielu programów m. in. „International Poznan" i „Rozprawa".

Wincenty Kokot

Entuzjasta technolotgii i trendów. Zanurzony w ineraktywnym świecie od ponad 7 lat. Na co dzień odpowiada za rozwój firmy i kontakty z Klientami.

Izabela Wołyniec-Sobczak

Ekspert od personal brandingu i rekrutacji. Pomaga specjalistom rozwijać ich biznesy na bazie silnej marki.

Jarosław Kałasz

Współzałożyciel firmy GO4Robot, która promuje edukację robotyki i programowania przy wykorzystywaniu klocków LEGO ®.

Filip Duszczak

CEO InStream oraz Growthlab.pl.
Pasjonat sprzedaży, modelowania biznesowego oraz budowania produktów IT od podstaw.

Bartłomiej Majchrzak

Specjalista ds. marketing automation, wykładowca i trener WSB w Poznaniu, autor bloga www.technologiewbiznesie.pl.

Krzysztof Stola

współtwórca agencji interaktywnej Blue Owl oraz pierwszej w Polsce sieci kawiarni z naturalnymi słodkościami Sorrir Superfood Cafe & Delivery

Krzysztof Kasperuk

Kreatywnie łączy dyscypliny dla rozwoju umiejętności, perspektywy i efektów.

Aga Węgrowska

Ma niezdiagnozowaną hipergrafię - pisze wszędzie i na wszystkim. Wyczarowuje litery zarówno w stylach historycznych, jak i współczesnych.

Jakub Sobczak

Współzałożyciel platformy crowdfundingowejPolakPotrafi.pl.
Udało im się sfinansować ponad 1200 projektów, na które wspierający wpłacili łącznie prawie 15 000 000 PLN!

Angelika M. Talaga

Zawodowo trenerka, z zamiłowania neuropedagog. Na co dzień tworzy narzędzia i strategie dla rodziców pomocne w wychowaniu kreatywnych, przedsiębiorczych i myślących dzieci.

Andrzej Głowacki

Specjalista w zakresie wytyczania strategii przedsiębiorstw, prywatyzacji Spółek Skarbu Państwa, procesów M&A, restrukturyzacji przedsiębiorstw i wycen.

Kamil Cebulski

Swoją pierwszą firmę założył w wieku 16 lat, a poważną karierę zakończył mając lat 25. Wtedy to postanowił zwolnić i teraz prowadzi dwie organizacje – Fundację KCBE oraz Uczelnię ASBIRO.

Justyna Broniecka-Klim

Współwłaścicielka firmy ReduTax, która zajmuje się edukacją przedsiębiorców w zakresie bezpiecznego prowadzenia biznesu oraz optymalizacji podatkowych.

Krystian Pluciak

Trener. Skupia się na wyeliminowywaniu wad i odszukaniu nowych możliwości. Wszystko, aby podmioty dla jakich pracuje stały się z kruchych Antykruchymi.

Dariusz Stasik

Właściciel W.P.I.P. innowacyjnej firmy w sektorze budownictwa przemysłowego i smart city . Wybudował pierwszy w Polsce zero-energetyczny obiekt przemysłowy-SMART BUILDING CENTER.

Adam Pioch

Soryteller. Są słowa których należy unikać jak ognia w dobrych opowieściach. Dobrze dobrane słowa, mogą wywołać u czytelnika czy słuchacza emocje w czystej postaci.

Wojciech Hołysz

CEO Filmpoint, Ewangelista video marketingu, prowadzi szkolenia i warsztaty z projektowania i komunikacji video w biznesie. Reżyser, producent, operator.

Beata Tylus

Doświadczony psycholog, trener biznesu i coach, którego prawdziwą pasją jest praca z ludźmi i sposobność do rozwijania w tych relacjach nie tylko innych, ale też siebie.